AKTUALNOŚCI


Trwają końcowe prace nad najnowszym rozdrabniaczem do odpadów PERUN 2000. Będzie to najtańszy duży rozdrabniacz na rynku, więc szykuje się rewolucja!
Rozdrabniacz jednowałowy PERUN 2000 - 550.000,00 zł netto!

PODSTAWOWE DANE TECHNICZNE:
Typ rozdrabniacza - końcowy
Długość rotora - 2000 mm
Średnica rotora - 600 mm
Typ noży - kwadratowe 40x40 mm
Imaki nożowe - wymienne (przykręcane)
Ilość noży na rotorze - 106 szt.
Sito otwierane hydraulicznie
Docisk hydrauliczny
Moc - 130 kW
Waga - 10 tGALERIA

Rynek węgla ponownie zaskakuje. Dobre wiadomości z tego sektora, spowodowały napłynięcie wielu nowych zamówień na kruszarki do produkcji eko - groszku. Nasza dwustopniowa kruszarka nowej generacji została już odebrana przez pierwszego klienta. Ten nowatorski projekt okazał się najlepszą odpowiedzią na stale rosnące wymagania jakościowe dotyczące produkcji ekogroszku. Są już kolejne realizacje.GALERIA

SILESIA SHREDDERS ukończyła produkcję najnowszego i największego (~35 t) z oferty rozdrabniaczy jednowałowych - shredder LEWIATAN. Przeznaczenie: tworzywa sztuczne, zmieszane odpady komunalne, przewody elektryczne, elektronika, guma i inne.

Największy model z rozdrabniaczy jednowałowych. Waga do 35 t.
W zależności od zastosowanej wielkości noży, rozdrabniacz może być wykorzystywany jako wstępny lub końcowy. Typ zastosowanego mocowania noży na rotorze pozwala uznać rozdrabniacz LEWIATAN jako najbardziej uniwersalny z całej oferty rozdrabniaczy.

PODSTAWOWE DANE TECHNICZNE:
Długość rotora - 3000 - 3500 mm
Średnica rotora - 800 mm
Typ noży - wymienne, obrotowe
Imaki nożowe - wymienne, przykręcane
Ilość noży na rotorze - min. 228 szt.
Sita wymienne
Docisk hydrauliczny
Moc - 400 - 500 kW
Waga - do 35 tGALERIA

Zostań naszym partnerem! Jako firma produkcyjna zawsze szukamy nowych relacji biznesowych i kanałów sprzedażowych, bez względu na ich wielkość czy zasięg. Chcesz nawiązać z nami współpracę jako przedstawiciel bądź dystrybutor na rynkach krajowych lub międzynarodowych? Zadzwoń pod nr +48 505 939 366 i umów się na spotkanie aby omówić szczegółowe warunki współpracy.GALERIA